Constantine | Dizi Merkezi

Constantine

Sinema dünyasının efsane filmlerinden birisi olan Constantine’nin TV ekranlarına yansımasını izleyeceğiz. Dizi bizleri sonsuza kadar cehennem ile lanetlenen bir şeytan avcısının hem kendi günahlarından arınmasını hem de günahkar insanları şeytandan korumak için yaptığı mücadelesine tanık ettirecek.

John Constantine, en son yapılan şeytan çıkarma ayininde başarısız olmuştur. Başarısızlığı onu İngiltere’de ki bir akıl hastanesine göndermiştir. Ayin sırasında kurtaramadığı küçük bir kız çocuğu olan Astana’nın ölümü onu hayattan soğutmuştur. Akıl hastanesinde kendi günahlarının bedelini öderken ruhlar tarafından bir bilgi alır. Çok sevdiği eski bir dostunun kızının yardıma muhtaç olduğunu söylerler. Dostuna olan saygısı yüzünden hemen Amerika’ya geri döner. Eski dostunun kızı olan Liv’in hayatı oldukça sıkıcı ve monoton geçmektedir. John ile tanışmasından sonra hayatı değişecek ve hayata dört elle sarılmayı öğrenecektir.

Dizi sinema yapımının bize verdiği etkiyi verecek mi bilmiyoruz fakat sunulan fragmanlarından gerekli beklentiyi karşılayacağını gösteriyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir