Californication | Dizi Merkezi

Californication

Californication, komedi ve dramı bir arada yaşatacak bir dizi. Bunun yanında sıkça rastlayacağımız erotik sahnelerde mevcut.

Hank Moody, yetenekli bir yazardır. Bazı sorunları yüzünden uzun bir süre yazarlık konusundan uzak kalmıştır. Ailesinden uzakta yaşayan Hank, her şeyi bırakarak kızının mutluluğu için tekrar eşi ile beraber olmaya karar verir. Hayatının getirdiği olumsuzluklar yüzünden bu isteği pek gerçekçi olmayacaktır. Kaliforniya’nın ona getirdiği hayat ailesi ile ayrılmasına sebep olmuştu. Tekrar eskisi gibi olmak için farklı bir eyalete geçme isteğine erişir.

Kendi ailesinin yanında sık sık karşımıza çıkacak iki karakter daha vardır. Charlie Runkle ve Marcy Runkle. Hank’ın manejeri olan Charlie’nin tıpkı Hank gibi eşiyle sorunları vardır. Bu sorunları aşmak isteyen ikili elinden geleni yapacaktır. Bu arada Hank’ın özel bir yeteneği daha vardır. Etrafında ki güzel bayanlar Hank daha istemeden onun etrafından dolanırlar. Bu yeteneği Charlie’yi kıskandırmaktadır. O da Hank gibi olmak ister.

Hank’ın sekse olan düşkünlüğü eşi tarafından bilinmektedir. Karen bu yüzden Hank’a kolay kolay güvenmemektedir. Kızları Becca ise annesi ve babasının ayrı yaşamasından dolayı etkilenmiştir. Karmakarışık bir dünyası olan Becca, annesinden babasına iyi davranmasını ister. Diğer yandan da kızının üstüne çok fazla korumacı bir hal ile yaklaşan babasının bu davranışlarından rahatsız olmaktadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir